تازه ترین خبرها

(آخرین بروز رسانی 12 دقیقه قبل)

استاندار مازندران:
7 اردیبهشت روز سرنوشت ساز برای مازندران/ پشتِ تیم نساجی را خالی نمی‌گذاریم/ با تمام ظرفیت استان به ورزشگاه آزادی تهران می‌رویم
اوج نیوز: استاندار مازندران گفت: برای دیدار فینال حام حذفی با همه ظرفیت کل استان، با پیر و جوان به ورزشگاه آزادی تهران می‌رویم.

به گزارش اوج نیوز، سید محمود حسینی‌پور با بیان اینکه چهارشنبه 7 اردیبهشت روز سرنوشت سازی برای مازندران است، اظهار کرد: پشت تیم نساجی مازندران را خالی نخواهیم گذاشت و برای دیدار فینال جام حذفی با آلومینیوم اراک با تمام ظرفیت استان به ورزشگاه آزادی تهران خواهیم رفت.

 

وی با اشاره به اینکه یکبار دیگر کل استان مازندران برای حمایت از تیم محبوب نساجی مازندران به سمت تهران به حرکت درخواهد آمد، گفت: در این سفر هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران را همراهی خواهم کرد و با میر و جوان برای حمایت از افتخار ورزشی استان، به پایتخت اعزام خواهیم شد.

 

استاندار مازندران از برنامه ریزی در استانداری برای اعزام هواداران تیم فوتبال نساجی مازندران خبر داد و یادآورشد: این تیم در یک قدمی قهرمانی جام‌حذفی و صعود به جام باشگاه‌های آسیا قرار دارد و به همین منظور کوتاهی در پشتیبانی از تیم و هواداران، قابل قبول نیست.

 

حسینی‌پور دستگاه‌های متولی را در آماده باش کامل برای انجام ماموریت در چهارشنبه این هفته اعلام و تصریح کرد: همه مدیران مربوطه مکلف به حمایت از تیم فوتبال نساجی و هواداران تیم و حضور در ورزشگاه آزادی تهران هستند‌ تا موجب انگیزه و روحیه برای فوتبالیست‌های نساجی شود.

 

وی با بیان اینکه همانگونه برای جابجایی مکان برگزاری دیدار فینال از تبریز به تهران رایزنی انجام شد، خاطرنشان کرد: درحال رایزنی برای سهمیه هوادار نیز هستیم و همچنین هماهنگی‌های لازم برای پشتیبانی اعزام هواداران نیز انجام شده است./تسنیم

شما ممکن است این اخبار را هم دوست داشته باشید :

دریافت خبرنامه

تبلیغات

نظرات کاربران

نظر شما

نظر شما در مورد این خبر

نظرسنجی