تازه ترین خبرها

(آخرین بروز رسانی 12 دقیقه قبل)

 
برنامه لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ تغییر می‌کند؟ + عکس
فدراسیون فوتبال قطر با توجه به بحث برگزاری لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ دو سناریو را برای برگزاری مسابقات داخلی خود اعلام کرده است.

به گزارش اوج نیوز، کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده است مسابقات لیگ قهرمانان آسیا منطقه غرب از تاریخ ۱۴ تا ۳۰ آوریل (۲۵ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) به صورت متمرکز برگزار می‌شود. شیوه متمرکز بازی‌ها هم میزبانی یک تیم از سایر تیم‌های گروه است که آن‌ها باید درخواست خود را به AFC ارسال می‌کردند.

 

 فدراسیون فوتبال قطر در سناریو نخست خود در نظر گرفته که تاریخ لیگ قهرمانان آسیا تغییری نخواهد کرد. در این صورت ۱۰ آوریل (اپریل) پایان لیگ ستارگان قطر خواهد بود و ۷ می‌فینال جام امیر برگزار می‌شود. مرحله نیمه نهایی جام امیر هم ۳ و ۴ می‌برگزار خواهد شد.

 


سناریو دوم تغییر تاریخ لیگ قهرمانان خواهد بود که در این صورت ۳۰ آوریل (اپریل) فینال جام امیر برگزار خواهد شود و ۲۴ و ۲۵ آوریل مرحله نیمه نهایی برگزار می‌شود. با این تصور به نظر می‌رسد تعویق لیگ قهرمانان آسیا هم دور از ذهن نیست.

 

در همین حال برنامه تیم ملی قطر هم مشخص است. قطری‌ها که از سمت یوفا برای حضور تشریفاتی در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قاره اروپا دعوت شده‌اند، ۲۴، ۲۷ و ۳۰ مارس (۴، ۷ و ۱۰ فروردین) به ترتیب به مصاف تیم‌های لوکزامبورگ و آذربایجان در اتریش و ایرلند جنوبی در دوبلین خواهد رفت. قطر کشور اتریش را به عنوان محل برگزاری دیدار‌های خانگی خود در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه اروپا معرفی کرده است.

 برنامه لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ تغییر می‌کند؟ + عکس   منبع:تسنیم

مطالب پیشنهادی از سراسر وب

Yektanet: Stay Home

شما ممکن است این اخبار را هم دوست داشته باشید :

دریافت خبرنامه

تبلیغات

نظرات کاربران

نظر شما

نظر شما در مورد این خبر

نظرسنجی