تازه ترین خبرها

(آخرین بروز رسانی 12 دقیقه قبل)


با حکم دکتر فرزین برای جواد بخشی ؛
سرپرست اداره کل بازرسی بانک ملی ایران معرفی شد
اوج نیوز: با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، هیات عامل و دیگر مدیران ارشد بانک ملی ایران مراسم معارفه جواد بخشی به عنوان سرپرست جدید اداره کل بازرسی بانک برگزار شد.

تصویر سرپرست جدید اداره کل بازرسی بانک ملی معرفی شد

 

به گزارش اوج نیوز به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر فرزین در این مراسم اهمیت نظارت و بازرسی را شرط لازم برای دستیابی به رشد و تعالی این نهاد بزرگ مالی عنوان کرد و افزود: به دلیل عدم نظارت و بازرسی به موقع در لایه های مختلف بانک، زمینه برخی از مشکلات فراهم خواهد شد، بنابراین در تمامی سطوح بانک کنترل و بازرسی بسیار با اهمیت است چرا که موجب پیاده سازی درست، مطلوب و موثر اهداف و سیاست ها می شود.

 

مدیرعامل بانک ملی ایران در ادامه با بیان این نکته که بازرسان باید در تمامی لایه های گروه مالی بانک حتی شرکت های تابعه نظارت و بازرسی مستمر داشته باشند، اظهارداشت: بازرسان در نظارت‌های خود باید شفاف سازی و روشنگری کنند و با دقت و وسواس پیگیر امور باشند تا با کاهش تخلفات و ارتکاب جرایم احتمالی، بانکی به مراتب امن‌تر، سالم تر و مقتدرتر داشته باشیم.

 

وی در ادامه سخنانش با تاکید بر نظارت‌های لحظه ای بازرسان، هدف از نظارت و بازرسی را صیانت از ارزش‌های بانک دانست وافزود: نظارت و کنترل به موقع بر اجرای صحیح مقررات و عملکردها از وقوع بسیاری از تخلفات جلوگیری خواهد کرد.

 

دکتر فرزین در این مراسم ضمن آرزوی توفیق برای سرپرست جدید اداره کل  بازرسی، از زحمات موسی اسلامیان رئیس سابق این اداره کل قدردانی و تشکر کرد.

 

جواد بخشی سرپرست جدید اداره کل بازرسی نیز در این مراسم با تقدیر از مدیر عامل بانک به دلیل حُسن اطمينان درنظر گرفته شده برای این انتصاب، برنامه های جدید این حوزه را تشریح کرد.

 

شما ممکن است این اخبار را هم دوست داشته باشید :

دریافت خبرنامه

تبلیغات

نظرات کاربران

نظر شما

نظر شما در مورد این خبر

نظرسنجی